Sīkfailu politika 

“Erglis Music management” izveidotajā mājas lapā www.erglismusic.lv tiek izmantoti sīkfaili (tulk.no angļu valoda - cookies). Izmantojot mūsu mājas lapas pakalpojumus, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. 

Kas ir sīkfaili? 

Sīkfaili ir nelieli tekstu faili, kurus jūsu ierīcē (dators, planšetdators, telefons utt.)  saglabā vietnes un lietojumprogrammas, ko apmeklējat. Sīkfaili mājas lapā tiek izmantoti, lai nodrošinātu vietnes funkcionalitāti un padarītu efektīvāku tās funkcionālo darbību. 

Piekrītot sīkfailu izmantošanai, lietotājs vietnē var atgriezties bez atkārtotas pieteikšanās un lietojumprogrammas iestatījumu izmaiņām. Sīkfaili vietnes pārlūkošanu padara daudz ērtāku, saglabājot apmeklētāja informāciju un vietnes uzstādījumus. 

Sīkfaili uzkrāj tādu informāciju kā IP adrese, izmantotās ierīces veids, izmantotā pārlūkprogramma, apmeklētās tīmekļa vietnes un informācija par vietni, no kuras lietotājs ticis pāradresēts uz mājas lapu www.erglismusic.lv 

Google sīkfaili

Lai analizētu vietnes www.erglismusic.lv lietojumu, tiek izmantots 3.puses pakalpojums - Google Analytics. Šis pakalpojums ģenerē vietnes apmeklējuma statistiku un citu informāciju par tīmekļa vietni, izmantojot sīkfailus, kuri tiek glabāti lietotāju ierīcēs. 

Informācija, kas tiek ģenerēta saistībā ar mūsu tīmekļa vietni www.erglismusic.lv, tiek izmantota, lai veidotu atskaites par tīmekļa vietnes lietojumu (unikālie lietotāji, apmeklējumu skaits un laiks, informācija par datu plūsmas avotu, vietnes sesijas laiku). 

Kā lietotājs var kontrolēt sīkdatnes savā ierīcē 

Jūs varat kontrolēt sīkdatnes un atteikties no to saņemšanas šādos veidos: 

  • Izmantojot privātās pārlūkošanas režīmu. 

Lielākā daļa pārlūku piedāvā privātās pārlūkošanas režīmu (privāts logs, inkognito logs vai InPrivate logs). Jebkādas sīkdatnes, kas tiek izveidotas, darbojoties privātās pārlūkošanas režīmā, tiek dzēstas, tiklīdz jūs aizverat pārlūku.

  • Pārveidojot pārlūka iestatījumus. 

Parasti jūs varat pārveidot sava pārlūka iestatījumus, lai atspējotu sīkdatnes. Taču, atspējojot sīkdatnes vai noteiktus sīkdatņu veidus, jūs varat kavēt savu lietotāja pieredzi šajā un citās tīmekļvietnēs vai liegt tām pilnvērtīgi darboties.

 .